חדרה - רחוב הרצל 18

תל אביב - דרך מנחם בגין 158

yoav@tzionitax.com
03-6005012

עורך דין באזור חדרה

עורך דין באזור חדרה

עורך דין ורואה חשבון יואב ציוני מספק שירותים לכל הארץ ובדגש על איזור המרכז והשרון. לאחרונה נפתח משרד נוסף ברחוב חטיבת הנח”ל בחדרה.

עו”ד ציוני מספק מגוון שירותים לתושבי איזור חדרה וביניהם:

 

 שרותי נוטריון באזור חדרה

חשוב לדעת כי לא כל עורך דין מן השורה הוא למעשה נוטריון.   לעורך דין אשר קיבל את סמכות הנוטריון ישנן מספר הרשאות לאישור מסמכים אשר נתונות רק לו ועורך דין אחר אינו מוסמך לבצע אותן.

בין השאר, נוטריון מוסמך לאמת חתימות על מסמכים, לתת אישור שהחתומים על מסמכים מסוימים הוסמכו לדבר, עשיית צוואה, קביעה נכונות מסמכים ואמינות הדברים הכתובים בהם ועוד רבים וטובים.

זקוקים לחתימת נוטריון? שירותים אחרים? יואב ציוני הינו עורך דין ורואה חשבון עתיר ניסיון וידע אשר מספק שירותי נוטריון באזור חדרה ובכל חלקי הארץ.

 

עו”ד לענייני מס באזור נתניה

בעלי עסקים, חברות בעירבון מוגבל, שותפיות ואף אנשים פרטיים נזקקים מפעם לפעם לעורך דין בענייני מס עקב מספר סיבות.

היות ומיסוי מסוגים שונים הוא מורכב בדרך כלל, עשויות ליפול טעויות כאלה ואחרות, אי הבנות וכדומה אשר מעלות את הצורך בעורך דין הבקיא בכל דיני המס ויכול לאפשר לכם לפתור את הבעיה אליה נקלעתם במקצועיות.

עורך דין יואב ציוני הוא גם רואה חשבון והוא בקיא במיוחד בתחומי מס מול הרשיויות, בחברות ועסקים שונים וגם לאנשים פרטיים.

 

תכנון מס באזור קיסריה

תכנון מס היא למעשה שיטה המאפשרת להפחית או להוריד את חבות המס של אדם, עסק או חברה במסגרת החוק.

בחוק במדינת ישראל ישנם מספר כללים וחוקים המאפשרים להמנע מתשלום מס מיותר ובכך לאפשר לחברה או לאדם החייב אורך רוח.

עורך דין יואב ציוני מספק שירותי תכנון מס באזור קיסריה, חדרה, נתניה ובכל רחבי הארץ לחברות ולפרטיים בצורה מקיפה ומקצועית ביותר.

עו”ד פלילי באזור טייבה

לעיתים קורה שאנו נאשמים בעברות כאלה ואחרות אשר מחייבות אותנה להיעזר בייצוגו של עורך דין פלילי.

המשפט הפלילי מורכב מאוד, כאשר ישנם שני צדדים – צד תובע וצד נתבע. על כל צד להציג ראיות התומכות באשמתו או חפותו של הנתבע על מנת שבית המשפט יוכל לקבוע אם הוא אשם ומה תהיה דרגת העונש שיקבל.

אם אתם זקוקים לעורך דין פלילי, צרו קשר עם משרד עורכי הדין של יואב ציוני שיוכל לספק לכם ליווי, להכין את ההגנה שלכם לפני המשפט ולוודא שתוכלו לצאת על הצד הטוב ביותר מהבעיה אליה נכנסתם.

 

עו”ד נדל”ן באזור זכרון יעקב

כאשר אנו מוכרים את דירתנו או מעוניינים לרכוש דירה יש צורך להיעזר בעורך דין נדל”ן על מנת לוודא ששני הצדדים יצאו נזכרים מעסקת המכירה.

גם כאשר אנו שוכרים דירה, מומלץ מאוד להתייעץ עם עורך דין לגבי חוזה השכירות שכן חוזה בין שני צדדים עשוי להיות מורכב וחשוב מאוד להבין את כל התנאים של עסקת השכירות או הרכישה.

היות ונדל”ן הוא תחום בו העסקאות נעשות בסכומי כסף גדולים, חשוב מאוד להוועץ עם עורך דין לפני כל פעולה ולהשתמש בשירותיו על מנת להקים חוזה שיהיה הוגן ככל האפשר.

משרדו של עו”ד ורו”ח יואב ציוני מספק שירותי עריכת דין לנדל”ן זה שנים רבות ויוכל לספק לכם את השקט הנפשי הדרוש על מנת לקיים עסקאות אלה בראש שקט.